Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lok Komoni - Bab E Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Vlla more vllau jem
Atyre qe tkan rrit
Shpinen qysh jav kthen
Nana qe tka lind menzi e ka prit
Ty met martuu
E me nipa e mbesa me u gzu

Ref: Ti qe i ke lon qe i ke lon
Vet babe e nane
Ty qa met than
O nuk e di as qka met than
Kujto Zotin nanes fshija lotin
Merri gru e fmi
E kthehu vlla kthehu nshpi


Vlla duhet mend me u mbush
A e din o vllau jem
Nan s’te bahet kerkush
Baba qe t’ ka rrit
I ka ardh shpirti ne fyt
Qite ne veti vlla
Met braktis ty djali yt

X2

Ref: Ti qe i ke lon qe i ke lon
Vet babe e nane
Ty qa met than
O nuk e di as qka met than
Kujto zotin nanes fshija lotin
Merri gru e fmi
E kthehu vlla kthehu nshpi


Ky tekst u dërgua nga NitaLok Komoni
Publikimi: 09/11/2018


Lok Komoni - Bab E Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bab E Nane".
3. Video është e këngës "Bab E Nane", por nuk këndohet nga Lok Komoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lok Komoni:


Komente 0