Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Lokos është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Maj 2020, Lokos publikojnë videoklipin "Antivirus". Më datë 28 Gusht 2020, Lokos publikojnë videoklipin "Kille"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Triada-T

Lawless

Anarkia 92

Arm

O.R.G

North Side

AlGlobos

Zineflw

Maskat-G

T-Fam

Tags: Lokos


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet