A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lola Pink

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Lola Pink është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E re dhe shumë ambicioze, ka nisur një karierë të bujshme në muzikë. Është nga Tirana ndërsa vjen në këtë intervistë duke shpalosur planet e saj për të ardhmen dhe një njohje më të mirë mbi tiranasen e bukur. "Quhem Luljeta Driza por shkurt më thërasin Lola dhe jam nga Tirana. Hapat e mia të para drejt muzikës kanë qenë që e vogël në shkollë fillore, aty e dalluan njerëzit që unë kam talent për të kënduar, më vonë nisa të praktikoj muzikën live n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nidora Gjyriqi

Adelajda Xhamani

Saelma

Sheila Haxhiraj

Ertila Koka

Kieda Budini

Entela Zhula

Emmy

Adalena Seferi

Zaimina Vasjari


Tags: Lola Pink, Lola P!nk, Luljeta Driza

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019