Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loli Loka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Loli Loka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Në Dhjetor 2014, Loli Loka merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Dashuri E Pare", në bashkëpunim me Franko. Në Janar 2016, Loli Loka merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Dance", në bashkëpunim me Lenna. Më datë 25 Tetor 2020, Loli Loka publikon videoklipin "Do Martojme Malon", në bashkëpunim me Arist Tirona & Anakondën. Më datë 18 Qershor 2021, Loli Loka publikon videoklipin "Top Modele", në bashkëpunim me Aristin. Videoklipi u prod...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Loli Loka

Komente 0