Më mbaj mend (për 1 muaj)


Loni - Femer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femer".
3. Video është e këngës "Femer", por nuk këndohet nga Loni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Loni - Femer  (Feat. Labinot Rexha)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Labinot Rexha

11/08/2014

2014-08-11T15:31:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Femer" kënduar nga Loni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Loni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Rozana Radi - Femer

Dhimbja s'kishte ku te trokiste
ate nate kishte lindur... nje femër
nata kishte frike qe te fliste
e bekoj me nje lot... per emër
Te genjyen vitet e jetës
s'ta thane as te vertetën
se je femër
ti ke lindur me lot
do largohesh si nënë
po do te mbetesh femër

REF:
(Femër... femër...)
vetem ti ke zemër
(Femër... femër...)
dashuron e verbër
Ti me fatin luan
per pak kohë të duan
dhe s'ta kthejnë me huanë
femër... femër...
quhej edhe nëna ime
femër...

Ti dëshirat s'i tregoje
vetes tënde gjithmonë
ja ke fshehur
ata qe ti i fale jetën
te kane lenë ty vetëm
me dhimbjen tënde dehur
fjalët qe kurrë ti nuk i fole
ja the veç shiut dhe errësirës
vetëm u lodhe dhe kurrë s'degjove
fjalen "më fal" nga më të mirët

REF:
(Femër... femër...)
vetëm ti ke zemër
(Femër... femër...)
dashuron e verbër
Ti me fatin luan
per pak kohë të duan
dhe s'ta kthejnë më huanë
femër... femër... femër...
quhej edhe nëna ime
femër... quhej edhe nëna ime
femër... quhej edhe nëna ime

Të genjyen vitet e jetes
nuk ta thanë të vërtetën
se je femër
ti ke lindur me lot
do largohesh si nënë
por do të mbetesh femër

Teuta Selimi - Femer

loja me ty ka mbaruar
tjetri sapo ka filluar
nje loje qe te perfundoj pa
faj me ty ska
femer me natyre te brishte
n'zemer besnike perjetsishte
femer me endra ideale
me fund fatale

refreni

oooo ska me keq se te jesh femer
meshkujt din te thrasin zemer
dhe ne fund te shikojne shtrember
oooooooooo
cdo here do te jete i pari
ndryshe do te ngryset malli
nuk dim si tja bejme kti halli oooo...

sa shume fjal edhe premtime
te thon ti je zemra ime
prehesh beson ne genjeshter
femer dhe ai mjeshter
femer me natyre te brishte
zemer besnike perjetsishte
femr me endra ideale
me fund fatale

refreni 2*

oooo ska me keq qe te jesh femer
meshkujt din te thrasin zemer
dhe ne fund te shikojne shtrember
oooooo
cdo here do te jete i pari
ndryshe do te ngryset malli
nuk dim si tja bejme kti halli

oooooooo ouuuuuu
Më Shumë Këngë Nga Loni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet