Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Lony është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Me muzik filloi te mirret qe nga viti 2002 se pari me demo ingjizime ka gjithsej 42 këng te ingjizuara dhe 2 clipe eshte antar i grupit Antix-x i fortmuar ne vitin 2009 ka vazhduar sukseset e tyre si grup me prezantimin e Gjilanit n'prishtin si edhe shum koncerte te tjera Ingjizimet i ben ne studion e njohur Tensioni-G Records. Ndersa tekstet i ben vet instrumentalin Tensioni-G dhe Steep AG. Më datë 5 Janar 2018, Lony publikon videoklipin "1 S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Floriant Salihu (Flow)

J.B.

Dora

Natra

Albo 06

Underground Mc

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

Diti-G

I Panjohuri

Tags: Lony


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet