Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  19
 • Emri i Vërtetë:
 • Rinor Sinani
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Looli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Është i ri në moshë, mirëpo Rinor Sinani apo siç njihet për publikun Looli është njëri ndër reperët shum energjik në hip-hopin kosovar, i cili dallon për lirikat dhe stilet e veçanta që ai i bën. Ai është nga Prizreni dhe zhanri hip-hop është zhanri i cili i fle në shpirt dhe Looli thotë se asnjëherë nuk do ta ndërrojë këtë stil të kënduarit. Ai tashme ka lansuar disa këngë te cilat janë pëlqyer nga publiku. Looli ka gati edhe kengen e rradhes e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bnassty

Dhura

Amir

G-Fresh

Silent

Bushtra

Ab Lion

Labbi

K.M

Bryte

Tags: Looli, Supporter, Rinor Sinani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet