Loranda Fejzullai Poezi
Loranda Fejzullai

Hija

I mbylla sytë për një çast
një çast që iku pa e diktuar
Bashkë me çastin dhe një hije

Boshllëk në gjithësi
boshllëk në qenësi
dhe fjalë të pathëna

Ti ishe i huaj
Hije në humnerë

- Poezi nga Loranda Fejzullai


- U dërgua nga LisaD -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0