Loranda Fejzullai Poezi
Loranda Fejzullai

Shpirtera Te Humbur

Botë e çmendur
fjalë të heshtura
ndjenja të ngatërruara
ëndrra të përgjysmuara
Dy shpirtra që kërkohen
pranë njëri tjetrit janë
Dhe dot nuk takohen

- Poezi nga Loranda Fejzullai


- U dërgua nga LisaD -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0