A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Loredana

Sonnenbrille ➡ Syze Dielli

 Gjermanisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Fatmir


Sonnenbrille

[Intro & Producertag]
Miksu
Mach laut, was für'n Beat!
Whoo!

[Pre-Hook]
Die Sonnenbrille schützt meine Identität (ey)
Sie fragen mich, woher, sie ist von Fendi, ey (hah)
Die Hände voller Cash, kann nicht ans Handy geh'n (nein, nein)
Mein Leben so gefickt, ich kann kein Ende seh'n (whoo)

[Hook]
Die Sonnenbrille schützt meine Identität (hah)
Sie fragen mich, woher, sie ist von Fendi, ey (ja, ja)
Die Hände voller Cash, kann nicht ans Handy geh'n (nein, nein)
Mein Leben so gefickt, ich kann kein Ende seh'n

[Part 1]
Oh, mein Gott, oh, mein Gott, oh, mein Gott (oh, mein Gott)
Ich fahr' wieder zu schnell um mein'n Block, um mein'n Block (ja)
Die Cops halten mich an, ja, sie sagen zu mir, „Stopp!“ (Stopp)
Doch mein Lächeln zu charmant, nein, ich mach' mir da kein'n Kopf (haha)
Nein, ich mach' mir kein Problem, was soll denn schon passier'n?
Hab' das alles schon geseh'n, meine Finger sind verziert (jaja)
Mit den Ringen von Cartier, denn sie passen gut zu mir (jaja)
Mann, ihr steht mir nicht im Weg, ich kann einfach nicht verlier'n
Ich glaub', ich bin gebor'n, um zu gewinn'n
Ja, ich kauf' Louis Vuitton ohne Sinn
Digga, guck, ich hau' mein Geld so einfach raus
Hab' mir das selber aufgebaut
Es geht nach vorn, ich bin frei wie der Wind (whoo)

[Pre-Hook]
Die Sonnenbrille schützt meine Identität (ey)
Sie fragen mich, woher, sie ist von Fendi, ey (hah)
Die Hände voller Cash, kann nicht ans Handy geh'n (nein, nein)
Mein Leben so gefickt, ich kann kein Ende seh'n (whoo)

[Hook]
Die Sonnenbrille schützt meine Identität (ey)
Sie fragen mich, woher, sie ist von Fendi, ey (ja, ja)
Die Hände voller Cash, kann nicht ans Handy geh'n (nein, nein)
Mein Leben so gefickt, ich kann kein Ende seh'n

[Part 2]
Ja, ich will mich verstecken
Die Blitzlichter blenden mich, sie wollen Selfiepics
Ich seh' das Ende nicht, wer kann mich retten?
Nur meine Sonnenbrille, deshalb trag' ich sie am Tag
Und auch bei Nacht (jaja)
Ja, sie schützt mich vor Gefahr'n, ich bleibe wach (whoo)
Digga, ich will doch nur Spaß, ich will was? (hä?)
Ich will alles nur in bar, I'm a motherf**king monster
Ey, ey, ich kann sie alle nicht mehr seh'n (whoo)
Setz' die Brille auf, sie schützt mich vor den Hatern und Problem'n
Hab' mit keinem was zu tun (niemals)
Nehm' die Scheiße auf mein'n Ruf (haha)
Das ist leider mein Beruf
Trotz den Neidern bleib' ich cool (whoo)

[Pre-Hook]
Die Sonnenbrille schützt meine Identität (ey)
Sie fragen mich, woher, sie ist von Fendi, ey (hah)
Die Hände voller Cash, kann nicht ans Handy geh'n (nein, nein)
Mein Leben so gefickt, ich kann kein Ende seh'n (whoo)

[Hook]
Die Sonnenbrille schützt meine Identität (ey)
Sie fragen mich, woher, sie ist von Fendi, ey (ja, ja)
Die Hände voller Cash, kann nicht ans Handy geh'n (nein, nein)
Mein Leben so gefickt, ich kann kein Ende seh'n


Syze Dielli

Syze dielli mbrojnë identitetin tim (ey)
Ju më pyesni, prej nga, ajo është nga Fendi, ey (hah)
Duart plot para, nuk mund t'i përgjigjen telefonit (jo, jo)
Jeta ime kështu f**ked, unë nuk mund të shoh ndonjë fund (whoo)

[Hook]
Syze dielli mbrojnë identitetin tim (hah)
Ju pyesni mua, ku, ajo është nga Fendi, ey (po, po)
Duart plot para, nuk mund t'i përgjigjen telefonit celular (jo, jo)
Jeta ime kështu f**ked, unë nuk mund të shoh ndonjë fund

Oh, zot, o, zot, o, zot im (oh, zot im)
Unë ngas shumë shpejt rreth bllokut tim, rreth bllokut tim (po)
Policët më ndalojnë, po, më thonë, "Stop!" (Stop)
Por buzëqeshja ime shumë simpatik, jo, nuk më intereson për atë (haha)
Jo, nuk jam problem, çfarë duhet të ndodhë?
Unë kam parë të gjitha, gishtat e mi janë zbukuruar (po)
Me unazat e Cartier, sepse ata shkojnë mirë me mua (po)
Njeriu, ti nuk je në rrugën time, thjesht nuk mund të humbas
Mendoj, jam lindur për të përfituar
Po, unë blej Louis Vuitton pa kuptim
Digga, shiko, do të marr paratë e mia kaq lehtë
E ndërtova vetë
Është duke shkuar përpara, unë jam i lirë si era (whoo)

[Para-Hook]
Syze dielli mbrojnë identitetin tim (ey)
Ju më pyesni, prej nga, ajo është nga Fendi, ey (hah)
Duart plot para, nuk mund t'i përgjigjen telefonit celular (jo, jo)
Jeta ime kështu f**ked, unë nuk mund të shoh ndonjë fund (whoo)

[Hook]
Syze dielli mbrojnë identitetin tim (ey)
Ju pyesni mua, ku, ajo është nga Fendi, ey (po, po)
Duart plot para, nuk mund t'i përgjigjen telefonit celular (jo, jo)
Jeta ime kështu f**ked, unë nuk mund të shoh ndonjë fund

[Pjesa 2]
Po, unë dua të fshihem
Pllakëzat më verbojnë, ata duan vetëpiepikë
Nuk e shoh fundin, kush mund të më shpëtojë?
Vetëm syzet e mia, kjo është arsyeja pse i vura një ditë
Dhe gjithashtu gjatë natës (po)
Po, më mbron nga rreziku, qëndroj zgjuar (kush)
Digga, dua vetëm argëtim, dua diçka? (Huh?)
Unë vetëm dua çdo gjë në para të gatshme, unë jam një nënë ** përbindësh mbret
Ej, ej, nuk mund t'i shoh të gjitha më (kush)
Vish në gota, më mbron nga armiqtë dhe problemet
Unë nuk kam asgjë të bëjë me askënd (kurrë)
Merrni mut në thirrjen time (haha)
Për fat të keq, kjo është puna ime
Përkundër zilisë, unë qëndroj cool (whoo)

[Para-Hook]
Syze dielli mbrojnë identitetin tim (ey)
Ju më pyesni, prej nga, ajo është nga Fendi, ey (hah)
Duart plot para, nuk mund t'i përgjigjen telefonit celular (jo, jo)
Jeta ime kështu f**ked, unë nuk mund të shoh ndonjë fund (whoo)

[Hook]
Syze dielli mbrojnë identitetin tim (ey)
Ju pyesni mua, ku, ajo është nga Fendi, ey (po, po)
Duart plot para, nuk mund t'i përgjigjen telefonit celular (jo, jo)
Jeta ime kështu f**ked, unë nuk mund të shoh ndonjë fund
Titulli i perkthyer:

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019