A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Loredana

Jetzt Rufst Du An ➡ Tani Ju Telefononi

 Gjermanisht ➡  Shqip
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Jetzt Rufst Du An

Miksu
Macloud

[REF.:]
Du siehst mich im Fernseh'n, ich bin in den Charts
Hab’ mein neues Auto mit Bargeld bezahlt
Als ich dich gebraucht hab', warst du nicht mehr da
Früher war ich dir egal
Aber jetzt rufst du, jetzt rufst du
Jetzt rufst du an
Jetzt rufst du, jetzt rufst du
Jetzt rufst du an

Ich muss weiter, mach' Geschäfte
Stell’ mein Handy auf stumm
Du hast mir nicht geglaubt
Und jetzt frag' ich mich, „Warum
Rufst du an?“
Ganz bestimmt nicht, weil du mich nur fragen willst
Wie es mir heute so geht
Und während ich mal wieder meine Gage zähl'
Merkst du, dass du dir etwas fehlt

[REF.:]
Du siehst mich im Fernseh'n, ich bin in den Charts
Hab' mein neues Auto mit Bargeld bezahlt
Als ich dich gebraucht hab', warst du nicht mehr da
Früher war ich dir egal
Aber jetzt rufst du, jetzt rufst du
Jetzt rufst du an
Jetzt rufst du, jetzt rufst du
Jetzt rufst du an

Ja, du rufst an, ich hab' kein'n Empfang
Es ist leider viel zu spät
Was ein Zufall, bin in Dubai
Während du dein Kleingeld zählst
Hallo, hallo! Ich glaub’, du hast dich verwählt
Es tut mir zwar leid, doch ich kenn’ dich nicht mehr
Ich bin wieder unterwegs
Flugmodus an, sitz' im Jet Richtung Meer

[REF.:]
Du siehst mich im Fernseh’n, ich bin in den Charts
Hab' mein neues Auto mit Bargeld bezahlt
Als ich dich gebraucht hab', warst du nicht mehr da
Früher war ich dir egal
Aber jetzt rufst du, jetzt rufst du
Jetzt rufst du an
Jetzt rufst du, jetzt rufst du
Jetzt rufst du an
Jetzt rufst du an
Jetzt rufst du an
Rufst du, rufst du
Jetzt rufst du an
Rufst du, rufst du
Jetzt rufst du an
Jetzt rufst du, jetzt rufst du
Jetzt rufst du an
Jetzt rufst du, jetzt rufst du
Jetzt rufst du an


Tani Ju Telefononi

Më shihni në TV, unë jam në tabela
Kam paguar për makinën time të re me para të gatshme
Kur të kisha nevojë për ty, ti nuk ishe më atje
Nuk më interesonte më parë
Por tani ju telefononi, tani ju telefononi
Tani ju telefononi
Tani ju telefononi, tani ju telefononi
Tani ju telefononi

Unë duhet të shkoj përpara, të bëj biznes
Vendos telefonin tim
Ti nuk më besove
Dhe tani e pyes veten: "Pse
Po telefonon? "
Padyshim jo, sepse ti vetëm dëshiron të më pyesësh
Si ndihem sot
Dhe ndërsa unë llogaris tarifën time përsëri
A e kupton që ju mungon diçka?

[Ref:].
Më shihni në TV, unë jam në tabela
Kam paguar për makinën time të re me para të gatshme
Kur të kisha nevojë për ty, ti nuk ishe më atje
Nuk më interesonte më parë
Por tani ju telefononi, tani ju telefononi
Tani ju telefononi
Tani ju telefononi, tani ju telefononi
Tani ju telefononi

Po, ju telefononi, nuk kam asnjë pritje
Fatkeqësisht është shumë vonë
Whatfarë rastësi, jam në Dubai
Ndërsa llogaritni ndryshimin tuaj
Pershendetje pershendetje! Unë mendoj se ju keni bërë padrejtësi
Më vjen keq, por nuk ju njoh më
Unë jam përsëri në rrugën time
Modaliteti i fluturimit për t’u sit ulur ’në avion drejt detit

[Ref:].
Më shihni në TV, unë jam në tabela
Kam paguar për makinën time të re me para të gatshme
Kur të kisha nevojë për ty, ti nuk ishe më atje
Nuk më interesonte më parë
Por tani ju telefononi, tani ju telefononi
Tani ju telefononi
Tani ju telefononi, tani ju telefononi
Tani ju telefononi
Tani ju telefononi
Tani ju telefononi
Ju telefononi, ju telefononi
Tani ju telefononi
Ju telefononi, ju telefononi
Tani ju telefononi
Tani ju telefononi, tani ju telefononi
Tani ju telefononi
Tani ju telefononi, tani ju telefononi
Tani ju telefononi

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019