A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Loredana

Labyrinth ➡ Labirint

 Gjermanisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Ledina


Labyrinth

Ich kauf' dein Haus, kauf' deine Frau und kauf' dich mit (ha ha ha)
Ich hab' mich niemals ausgezogen für die Klicks

(Tick-tack, tick-tack) Ja, die Zeit fliegt
Auf einmal macht jeder auf Society (what?)
Die Zähne weiß wie meine Nikes
More money, more problems – B.I.G
Baby, Baby – oh mein Gott, wie ich wieder ausseh' (*pfeif*)
Ah! Ich mach' die Straße zu 'nem Laufsteg (haha)
Mein Haus 'n Labyrinth, ich finde kein'n Ausweg (nö)
Doch alles gut, Mama, weil ich meinen Traum leb'
Keine Sorgen mehr, ich hab' meine Mio (Mio)
Doch scheiß' auf Geld, meine Tochter ist die Prio (Prio)
Hana, Mozzik, Lori – Rapstar-Trio (Trio)
Du willst wissen, wer ich bin, check meine Bio

Ich schein' so hell, die Hater werden blind (wuh)
Diamanten auf der Kette und dem Ring (bling-bling)
Mein neues Haus wie ein Labyrinth (Labyrinth)
Ich verdoppel'-doppel'-doppel' den Gewinn

Ich hab' Bargeld in mei'm Umschlag (Cash)
Aus fünfzig mach' ich hundert (hundert)
Verdoppel' meinen Umsatz (wouh)
Dicka, komm ma' runter (pah)
Warum bist du so verwundert? (hä?)
Mein Geld ist gut gebunkert (haha)
Die Taschen sind voll, doch ich hab' immer noch Hunger (wouh)
Heut im Rolls-Royce Phantom oder lieber Lambo?
Ich kann mich nicht entscheiden, ich hab' einfach zu viel Autos
Es geht nur ums Geschäft, Handy klingelt – hallo, hallo (hallo)
Ich drücke wieder weg, denn ich bin einfach zu aggro
Roll' im Maserati Spider
Mein Dresscode immer eins-a
Mein Leben heute Highclass
Mag italienische Designer

Ich schein' so hell, die Hater werden blind (wuh)
Diamanten auf der Kette und dem Ring (bling-bling)
Mein neues Haus wie ein Labyrinth (Labyrinth)
Ich verdoppel'-doppel'-doppel' den Gewinn


Labirint

Unë do të blej shtëpinë tënde, blej gruan tënde dhe të blej (ha ha ha)
Unë kurrë nuk i hoqa rrobat e mia për klikimet

[Pjesa 1]
(Tick-tack, tick-tack) Po, koha fluturon
Papritur, të gjithë flasin për shoqërinë (çfarë?)
Dhëmbët janë të bardha si Nikes-i im
Më shumë para, më shumë probleme - B.I.G.
Baby, Baby - oh zot tim, se si unë shoh përsëri '(* fishkëllimë *)
Ah! Unë do të marrë rrugë në një catwalk (haha)
Labirin e shtëpisë sime, nuk mund të gjej një rrugëdalje (nö)
Por në rregull, mami, sepse unë jetoj ëndrrën time '
Jo më shumë shqetësime, kam Mio tim (Mio)
Por m*t për para, vajza ime është Prio (Prio)
Hana, Mozzik, Lori - Rapstar Trio (Trio)
Ju dëshironi të dini se kush jam unë, kontrolloni biografinë time

[Para-Hook]
Unë dukem aq i ndritshëm, urrejtësit bëhen të verbër (wuh)
Diamante në zinxhir dhe unazë (bling-bling)
Shtëpia ime e re si një labirint (labirint)
I dyfishoj dyfishin e fitimit

[Pjesa 2]
Unë kam të holla në zarfin time (para të gatshme)
Nga pesëdhjetë kam bërë njëqind (njëqind)
Dyfishuar shitjet e mia (wouh)
Dicka, zbrit (pah)
Pse jeni kaq i befasuar? (Huh?)
Paratë e mia janë bunked mirë (haha)
Çanta janë plot, por unë jam ende i uritur (wouh)
Sot në Rolls-Royce Phantom apo dashur Lambo?
Unë nuk mund të vendos, unë kam vetëm shumë makina
Bëhet fjalë për biznes, unazat e telefonit celular - përshëndetje, përshëndetje (përshëndetje)
I shtyhem përsëri, sepse unë jam vetëm shumë aggro
Roll 'në Spider Maserati
Kodi im i veshjes gjithmonë një-a
Jeta ime sot është Highclass
Ashtu si dizajnerët italianë

[Para-Hook]
Unë dukem aq i ndritshëm, urrejtësit bëhen të verbër (wuh)
Diamante në zinxhir dhe unazë (bling-bling)
Shtëpia ime e re si një labirint (labirint)
I dyfishoj dyfishin e fitimit.

Korrigjo Përkthimin




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019