A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Lorine Zineb Noka Talhaoui
  • Vendlindja:
  • Stockholm 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Loreen është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Lorine Zineb Noka Talhaoui, e njohur më mirë me emrin e saj të skenës Loreen është këngëtarja suedeze. Në vitin 2010, Loreen mori pjesë në Melodifestivalen me këngë "My Heart is Refusing Me". Ajo shkoi në Andra chansen në Sundsvall. Loreen përfaqësoi Suedinë në Festivalin Evropian të Këngës 2012 me këngë "Euphoria" (eufori) dhe u shpall fituese....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Fituese e

Eurovision

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Helena Paparizou

Kelly Clarkson

Lana Del Rey

Hadise

Lady Gaga

Katy Perry

Pink

Hilary Duff

Cheryl Cole

Maria Mena


Tags: Loreen

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019