A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lorela Sejdini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Susa 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Lorela Sejdini është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. ENGLISH: She is a new and promising and talented young singer who will participate in the Festivali i Këngës 56 festival with her song "Pritëm edhe pak" with the hope that she can represent Albania at the 2018 Eurovision Song Contest. She is a rising star and has studied music theory, canto and piano. But it is Lorela’s unique vocals that should be noticed. She made a version of the 2016 Eurovision winning song, "1944", by Jamala for Ukraine. At...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elsa Hoti

Ayssel Kristuli

Endrita Kabashi

Albora

Verona Berisha

Eli Qorri

Brikey

Keisi

Matilda Mati

Ardita Begu


Tags: Lorela Sejdini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019