Lorena Elshani
Lorena Elshani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Lorena Elshani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Gusht 2019, Lorena publikon videoklipin "Ton Jeten". Teksti i këngës u shkrua nga ChillMeArushen. Videoklipi u prodhua nga Filmnation, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 11 Qershor 2022, Lorena publikon videoklipin "Mos Kerko Falje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Sinkoppa. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 20 Janar 2023, Lorena Elshani publikon videoklipin "Dashnija ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0