Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorena Bekteshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Lorena Bekteshi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2016, Lorena Bekteshi merr pjesë në Polifonia 2016 me këngën "Ditelindja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fjona Shabani

Linesa Ukshini

Erika Ahmeti

Adisa Govori

Lule Bega

Dua Karimani

Viola Konjufca

Elsa Randobrava

Gojarta Perlica

Ermira Saliu

Tags: Lorena Bekteshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet