A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lorena Rojas

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34
  • Mosha:
  • 48 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Lorena Rojas është një këngëtare e huaj e njohur. Lorena Rojas is a Mexican actress and singer, a song writer and best known for her leading roles in popular Telenovelas. She was born in México D.F, México and began her artistic career in 1990 when she participated in the telenovela Alcanzar Una Estrella produced by Televisa. This telenovela was so successful that she went on to record a sequel Alcanzar Una Estrella II the following year. Between 1992 and 1997 she starred in several Televisa pro...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Peggy Zina

Zharick Leon

Natassa Theodoridou

Coral Segovia

Feride Hilal Akın

Floricienta

Natalia Oreiro

Gökçe Kırgız

Valerie Morales

Rosario Montes


Tags: Lorena Rojas

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019