Lorena Elshani
Lorena Elshani
Lorena Elshani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Lorena Elshani është këngëtare. Më datë 28 Gusht 2019, Lorena publikon videoklipin "Ton Jeten". Teksti i këngës u shkrua nga ChillMeArushen. Videoklipi u prodhua nga Filmnation, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss.

Më datë 11 Qershor 2022, Lorena publikon videoklipin "Mos Kerko Falje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Sinkoppa. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 20 Janar 2023, Lorena Elshani publikon videoklipin "Dashnija Jote". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Sinkoppa. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0