Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorenc Hasrama - Money Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Gjithcka e bon per
money,money,money
ti s'din me dasht
kurr sum ki dasht 2x

Ta kam thon ty zemer
lotin se kom teper
Ta dish po m vjen gjynah
tu vujt po don me m'pa
veten e mashtron
ka ndryshu metoda
syt e tu genjejn
pa ndjenj

Ti dashnia jetes
me te ndjenj e vjeter
shpirtin qe ta dhash
s'duhet t'kisha dasht
Veten e mashtron
ka ndryshu mendova

syt e tu genjejn
pa ndjenj
Lorenc Hasrama
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/01/2020
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka
Orkestrimi: Dj Jojo
Video Produksioni: MAX Production


Lorenc Hasrama - Money
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Money".
3. Video është e këngës "Money", por nuk këndohet nga Lorenc Hasrama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lorenc Hasrama:


Komente 1