Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorenc Hasrama - Hëna (Feat. Olsi Bylyku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Po i lutem Hёnёs
Sonte ty me t’pa
Me ma hek pak mallin
E mёrzin se jam tu plas

Po i lutem Hёnёs
Dhe njё herё me t’pa
Kush ta ka sot zemrёn
Pika don me m’ra

Sa netё kam fjetur
Me sy tё enjtur
Se ti nuk je ne shtrat

N’dhomen e vjetёr
Ku jemi prekur
Me hёnёn dёshmitar
Me lot sot laj
Krejt kujtimet me lot laj
Se kjo zemёr po don hala

Po i lutem Hёnёs
Sonte ty me t’pa
Me ma hek pak mallin
E mёrzin se jam tu plas

Po i lutem Hёnёs
Dhe njё herё me t’pa
Kush ta ka sot zemrёn
Pika don me m’ra

Pata thon qe kom burrni
Amo syt i kom me lot
Edhe sonte terapi
Henen e kam psikolog
Kom genjy po situata no Fine
Haka m’dhem kur em the “Take your Time”
mri yt o dit per dit on my mind
U betum n’zot tani engjejt po qajn
Edhe po mendoj me vete kon e ke?
Kujto syt e mi henen kur sheh
Un e di shume mir zemer ca ke
Fytyra ta shpreh…

Me lot sot laj
Krejt kujtimet me lot laj
Se kjo zemёr po don hala

Po i lutem Hёnёs
Sonte ty me t’pa
Me ma hek pak mallin
E mёrzin se jam tu plas

Po i lutem Hёnёs
Dhe njё herё me t’pa
Kush ta ka sot zemrёn
Pika don me m’ra
Lorenc Hasrama
Featuring: Olsi Bylyku
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/09/2023
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka & Olsi Bylyku
Video Produksioni: MagicPro
Mixed & Master By Jojo


Lorenc Hasrama - Hëna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hëna".
3. Video është e këngës "Hëna", por nuk këndohet nga Lorenc Hasrama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lorenc Hasrama:


Komente 0