Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorent Mataj
Këngët (2)
Biografia
Foto (3)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Deqan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Lorent Mataj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Lorent Mataj nuk eshte nje emër i ri ne estraden shqiptare. Deputimi i tij në muzik ishte i jashtëzakonsjêm, duke u bêrë shum i kërkuar nga publiku. Edhe pse i ri ne moshë, ai karakterizohet me zë te ëmbel e melankolik, ngjyra te bukura të zërit dhe elemente shumëdimensionale prej artisti. Kenga kushtuar kenga kushtuar heroit te kombit, Beg Rizaj Lorenti e kishte vendosur ne qender te vemendjes, duke e fuqizuar në rrugtimin prej kënêtari. Deqani ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lorent Mataj