Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorent Zeqiri - Nafaka Jeme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kemi pas dashni te ran un te deshta shpirti im dhe na doli qysh kan than ska lumturi per djem jetim dhe nuk shkojke nje lypsar me princeshen gjith me arë te verboi pasuria shpejt u shua dashuria.

Oj nafaka jeme oj nafak e preme e leme per mu je ti
per mua e leme per tjetrin e bleme me dukat e bleme nuse pa dashuri


Ky tekst u dërgua nga Alberti

Lorent Zeqiri - Nafaka Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nafaka Jeme".
3. Video është e këngës "Nafaka Jeme", por nuk këndohet nga Lorent Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0