Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori Ende Në Formë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[02-06-2015]
Këngëtarja e njohur Lori është një ndër këngëtaret shqiptare më të pëlqyera.

Ajo nuk pëlqehet vetëm për muzikën e saj por edhe për dukjen e saj që gjithmonë reflekton bukur dhe me pozitivitet.

Lori ka postuar një fotografi në Instagram ku pavarësisht moshës që ka ajo po duket si kurrë më mirë.

Kjo foto e realizuar nga Veton Osmani po pëlqehet edhe nga fansat e saj të shumtë.
 (Indeksonline)Komente 0