Lori

Lori Dhe Shpati Bashkë Kësaj Radhe

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-06-2015]
Lori dhe Shpat Kasapi kësaj radhe kanë bashkuar forcat për projektin e ri të tyre.

“Trego” titullohet kënga në të cilën Lori dhe Shpat Kasapi kanë bashkëpunuar. Kjo këngë pritet të dalë premierë sonte në orën 19:00 në ArkivaShqip.

Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja Lori, e cila ka postuar një fotografi në rrjetin Instagram.
 (Indeksonline)

Lori Dhe Shpati Bashkë Kësaj Radhe


Komente 0