Lori

2 Fjalë Për Klipin E Ri “I Papam” Nga Lori

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-11-2015]
Këngëtarja Lori ka treguar dje në intervistën e saj për Prive se sot do të publikonte videoklipin & këngën e saj më të re me titull "I papam".

Ajo ka treguar se kënga që ka punuar është ritmike dhe se edhe pse nuk është sezonale ajo mendon se është e nevojshme një këngë ritmike në këtë kohë.

Kënga është punuar nga kompozitori Arsim Bunjaku e ndërsa videoklipi është realizuar në Shqipëri nga MAX Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “I Papam” Nga Lori

  Lori - I Papam [Teksti dhe Klipi]

Komente 0