Lori

“I Papam” Njëra Ndër Këngët Më Të Pëlqyera Të Lorit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-11-2015]
Këngëtarja Lori ka pak kohë që ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor me titull "I papam".

Ndonëse të gjitha projektet muzikore të Lorit vijnë të freskëta tek publiku dhe gjithmonë me stil, bën që fansat ta duan dhe ta adhurojnë atë për çdo projekt të saj.

"I papam" është punuar nga Irkenc Hyka dhe po pëlqehet mjaft shumë nga publiku, pasi në pak ditë ka arritur të kap mbi 100 mijë klikime.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

“I Papam” Njëra Ndër Këngët Më Të Pëlqyera Të Lorit


Komente 0