Lori

Lori, Së Shpejti Me Baladën “Nuk Mundem”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[24-11-2012]
Këngëtarja e njohur, Lori, shumë shpejt pritet të sjellë një këngë e re në vazhdën e aktiviteteve të saja të shumta.
Kënga do të jetë në bashkëpunim me Flori Mumajesin, ndërsa atij do t'i realizohet dhe videoklipi.

"Bëhet fjalë për një baladë shumë të bukur nga Flori Mumajesi. Videoklipi është i bukur, ka një temë aktuale që nuk është trajtuar aq shumë deri tani", ka theksuar këngëtarja.
 (Telegrafi)

Lori, Së Shpejti Me Baladën “Nuk Mundem”

  Lori - Nuk Mundem [Teksti dhe Klipi]

Komente 0