Lori

Më 10 Korrik, Albumi “Bravo” Nga Lori

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-07-2014]
Lori, këngëtarja Korçare, sëfundi ka menduar të vijë pranë publikut me albumin e saj më të ri të titulluar “Bravo”.

Albumi përmban 11 këngë, ku përveç këngëve të reja të punuara për këtë album, do jetë edhe përmbledhja e këngëve që janë punuar në dy vjetët e fundit, gjithashtu do të ketë dhe një remix.

Albumi titullin e ka marrë nga kënga e punuar enkas për maturantët dhe sezonit veror, ngase I përket zhanrit ritmik, ku që nga titulli “Bravo” ndjehet një freski e stimul për relaks.

Pritet të publikohet rreth datës 10 korrik nga dy produksionet në Kosovë, “Arboni Gjilan” & “Ardi Prishtinë”.

Në këtë projekt Lori ka bashkëpunuar me kompozitorët dhe tekstshkruesit më të mirë.
 (teksteshqip.com)

Më 10 Korrik, Albumi “Bravo” Nga Lori

Dergoi: arsimdiberKomente 0