Lori

Lori, I Shet Fustanet E Saj Për Bamirësi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-04-2015]
Këngëtarja Lori ka vendosur që ti shesë disa prej fustaneve të saj dhe të ardhurat të shkojnë për bamirësi.

Ajo ka treguar edhe më parë në disa intervista se harxhon shumë për garderobën e saj, të cilën e blen më shumë jasht vendit.

Ndryshe nga këngëtaret e tjera lori mendon që të bëjë diçka më humane, pasi ajo shpesh herë ka qenë pjesë edhe e koncerteve humanitare.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Lori, I Shet Fustanet E Saj Për Bamirësi


Komente 2