Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Deshiroj Qe Te Urrej Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk e di prej dashuris tende
po me vret kujtimi
nuk e di prej zemres time
pse nuk shlyhet emri

Dhe une deshiroj
qe te urrej
ma se shumti ne kete bote
dhe une deshiroj qe per ty
mos te derdhi lote

Nuk e di pse loti ime
rrjedh vetem per ty
nuk e di pse mendja ime
rrin te ti gjithnje

Dhe une deshiroj
qe te urrej
ma se shumti ne kete bote
dhe une deshiroj qe per ty
mos te derdhi loooote.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 02/09/2013


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0


Lori - Deshiroj Qe Te Urrej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deshiroj Qe Te Urrej".
3. Video është e këngës "Deshiroj Qe Te Urrej", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.