Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Ende Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

u zgjova edhe sot, me dhembjen e djeshme dhe qava me lot per puthjet e rrejshme , zjarri djeg gjithcka e vet nuk digjet e pys veten per ty dhe gjithmon pergjigjet njesoj

ref.(x2)
ende te dua ende shpirti dhem per dike tjeter zemra spaska vend ende te dua ende sjam pendu me thuaj njeher si jeton pa mu

pendohem per fjalet qe ti thash dikur te mos mendoj me per ty shpirti spranon kurr .zjarri djeg gjithcka e vet nuk digjet e pys veten per ty dhe gjithmon pergjigjet njesoj

ref.ende te dua ende shpirti dhem per dike tjeter zemra spaska vend ende te dua ende sjam pendu me thuaj njeher si jeton pa mu

ref.ende te dua ende shpirti dhem per dike tjeter zemra spaska vend ende te dua ende sjam pendu me thuaj njeher si jeton pa mu


Ky tekst u dërgua nga LiridonaLori
Publikimi: 01/12/2007


Lori - Ende Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Te Dua".
3. Video është e këngës "Ende Te Dua", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 1