Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Askush S'na Mund Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Mbyllur vet ne dhom ty te pres qe te kthehesh mos vono. Si e qmendur jam fjal nga tjert kur degjoj si kuptoj.Nuk e di qfar kan pse aq shum po merziten ne jeten time te drejt nuk kan qfar kan pse po habiten aaa.

Ref : 2x
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.

Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.

ne emer te dashuris puthjen falma dhe forc me jep te vazhdoj si e qmendur jam fjal nga tjert kur degjoj si kuptoj nuk e di qfar kan pse aq shum po merziten ne jeten time te drejt nuk kan qfar kan pse po habiten aaa.
Ref:
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.
en shkrum un
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lori
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Leonora Poloska
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Lori - Askush S'na Mund
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Askush S'na Mund".
3. Video është e këngës "Askush S'na Mund", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0