Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Netët Që Ti Fala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8

Ne zemrën tënde s mund ta ndij veten,
vendin qe pata paska zën nje tjeter
ne buzet tua tash tjetra shkrihet
e kurse mua vendi vend sme zihet

Ref.
Ajo te perkdhel, dhe ne vesh te flet QE ti te mos kthehesh sod dhe 100 vjet, ajo te perkdhel dhe ne vesh te flet qe ti te mos kthehesh sod dhe 100 vjet.

me the se isha per ty e para
mallkuar qofshin netet qe ti fala
ne buzet tua tash tjetra shkrihet
e kurse mua vendi vend sme zihet

Ref.
Ajo te perkdhel dhe ne vesh te flet qe ti te mos kthehesh sod dhe 100 vjet, ajo te perkdhel dhe ne vesh te flet qe ti te mos kthehesh spd dhe 100 vjet.

e pershendes bekimin nga lori mpuq beko te dua shumm


Ky tekst u dërgua nga KumrijeLori Kaçka
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/07/2007


Lori - Netët Që Ti Fala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Netët Që Ti Fala".
3. Video është e këngës "Netët Që Ti Fala", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori Kaçka:


Komente 0