Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - Bjondin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjondin".
3. Video është e këngës "Bjondin", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Bjondin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Shkrihet Loti"

Komente

Asnjë Koment

26/05/2013

2013-05-26T19:48:02+00:00bjonde kishe kerkuar, bjonde tani mua mkishe gjet ,bjonde e pervetuar ashtu sic e deshe ti vet, bjonde e lozonjare ,bjonde me plot shpirt e dashuri ,bjonde zemer bujare e lidhur jam un vetem per ty ref:2
sezuale jam syt e mi jan blu xhan per ty i kam e ti kisha dhuru ty me fal jet e dashuri bjondin e lidhur per ty

bjondin e perkedhelur, bjonde me emocione e sinqert, bjonde e shtat hedhur per ty e lindur ne ket jet, bjonde e lozonjare ,bjonde me plot shpirt e dashuri, bjonde zemer bujare e lidhur jam un vetem per ty

ref:4
sezuale jam syt e mi jan blu xhan per ty i kam e ti kisha dhuru ty me fal jet e dashuri bjondin e lidhur per ty


Ky tekst u dërgua nga Indira
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet