Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Lori - Veç I Imi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Me Te Mirat Nga Lori"

Këngë e albumit:

"Hitet Folklorike Vol.1"

Këngë e albumit:

"Mendo....."
çuni bukur sa e del te dera shpejt i vjie pas vashat e tjera, çuni bukur po doli n'dritare grumbull vijen pas vashat hashiqare.

ref:(4her)
hikni moj, hikni moj se plasa,hikni vasha se me doli tymi, ne ket loj ju nuk jeni gjasa,veq i imi çuni asht i imi.

ref:(4her)
hikni moj, hikni moj se plasa, hikni vasha se me doli tymi, ne ket loj, ju nuk jeni gjasa,veq i imi quni asht imi,veq i mi quni asht i imi


Ky tekst u dërgua nga Gjuli
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet