Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - E Jotja Jam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dashuri nshikim te par
shum njerez nuk besojn..
prej ate dit qe te kam pa zemra ty te don..
Nuk e di cka ndodh me mua as vet un se kuptoj
Vetem ty un kur tkam pran shum te dashuroj
Po po o zemer un e jotja jam
jo Jo nuk du tjeter se veq ty te kam
Po po o zemer un e jotja jam
jo Jo nuk du tjeter se veq ty te kam (2x)
Qysh e more zemren time as vet nuk e di
sharmi yt e syt e tu shum me kan pelqy
Nese dora jote djal veq pak ledhaton
Mos e le ti sot per neser se mos behet von
Po po o zemer un e jotja jam
jo Jo nuk du tjeter se veq ty te kam
Po po o zemer un e jotja jam
jo Jo nuk du tjeter se veq ty te kam (2x)


Ky tekst u dërgua nga BurbuqeLori Kaçka
Publikimi: 07/01/2009


Lori - E Jotja Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Jotja Jam".
3. Video është e këngës "E Jotja Jam", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori Kaçka:


Komente 0