Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - Balta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Balta".
3. Video është e këngës "Balta", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Balta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Profiter Në Dashuri"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Mbyllur vet ne dhom ty te pres qe te kthehesh mos vono. Si e qmendur jam fjal nga tjert kur degjoj si kuptoj.Nuk e di qfar kan pse aq shum po merziten ne jeten time te drejt nuk kan qfar kan pse po habiten aaa.

Ref : 2x
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.

Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.

ne emer te dashuris puthjen falma dhe forc me jep te vazhdoj si e qmendur jam fjal nga tjert kur degjoj si kuptoj nuk e di qfar kan pse aq shum po merziten ne jeten time te drejt nuk kan qfar kan pse po habiten aaa.
Ref:
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj.
en shkrum un
Le te digjen le te behen shkrum une te dua askush smund tna mund shpirt te kam me ty ndihem e gjall e kush te doj hallin le tma qaj


Ky tekst u dërgua nga Niko
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet