Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lori - Kthehu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Me Te Mirat Nga Lori"

Këngë e albumit:

"E Si Ta Them"
Ty te kam dasht si asnje tjeter
je dashuria ime vjeter
te kisha lule me te bukur
pse tash me ike pse ke humbur

Ty te pata vetmin qe doja
vetem per ty kengen kendoja
te tpata vetmen dashuri
te lutem kthehu perseri

Kthehu kthema lumturin mua
kthehu e me thuaj te dua
eja pash perendin
eja kthema dashurin

Kthehu kthema lumturin mua
kthehu e me thuaj te dua
eja pash perendin
eja kthema dashurin

Ty te kam dasht dhe prap te dua
ti je ai qe je per mua
veq ti je kenga qe un kendoj
veq ti je djali qe dashuroj

Ty te pata gjithqka ne jet
veq ty te dua me te vertet
veq per ty vuaj bukurin
te lutem kthehu perseri

Kthehu kthema lumturin mua
kthehu e me thuaj te dua
eja pash perendin
eja kthema dashurin (x4)


Ky tekst u dërgua nga  egzona
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...