Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lori - Përgjithmonë Je Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përgjithmonë Je Ti".
3. Video është e këngës "Përgjithmonë Je Ti", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Përgjithmonë Je Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Me Te Mirat Nga Lori"

Këngë e albumit:

"E Si Ta Them"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00me t'len ty un te besova te besoj se pa ty un kurr nuk munda te jetoj,

vitet ikin pa kujtuar un kerkoj gjer sa te vdes bashk me ty gjithmon te rroj (2x)

je ti pergjithmon je ti
je e vetmja dhe e fundit dashuri(2x)

zemra ime rreh per ty
gjithmon njesoj asnjeher
nga mendja ime ste largoj

vetem ndarje jo kurr sdua tperjetoj se ne shpirt digjem fikem do lendoj (2x)

je ti pergjithmon je ti
je e vetmja dhe e fundit dashuri(2x)

dashuria eshte si lumi rrjedh e shkon te le gjurm ne zemer qe kurr si harron

ka te puthura, ledhatime, lumturi, ka dhe ndarje dhe zhgenjime pa kufi (2x)

je ti pergjithmon je ti
je e vetmja dhe e fundit dashuri(4x)


Ky tekst u dërgua nga Mira
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet