Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Vetem Syri Yt I Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur ti je large e nuk me flet
me behet dita 100 vjet
lus Perendine te vije ai cast
un edhe ti te jemi bashk
do te kendoje vetem per ty
se dashuria s'ka kufij
do te kendoje vetem per ty
se dashuria s'ka kufij

Ref :
Vetem zeri yt i embel kengen e bene t'bukur
vetem me ty ne kete jete do te jem e lumtur 2x

Bie ne gjume kur behet nate
e nuk me lene endrrat rehat
lus Perendine te vij ajo dite
te me gezoje ai zeri yt
do ta kendoj kengen me ty
pa plag ne zemer pa lote ne sy

Ref :
Vetem zeri yt i embel kengen e bene t'bukur
vetem me ty ne kete jete do te jem e lumtur 2xNuk kemi video për këtë këngë.


Lori
Publikimi: 15/06/2013


Lori - Vetem Syri Yt I Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Syri Yt I Bukur".
3. Video është e këngës "Vetem Syri Yt I Bukur", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0