Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lori - A Po Vjen Me Mua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/04/2013

2013-04-15T08:52:53


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po Vjen Me Mua" kënduar nga Lori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shkurtja Shyhreti Remzia - A Po Vjen Me Mua

Ooo a po vjen me mua x2
Ne Mushtisht me shkue x2

Ref...
Nusja jone e bukur e bukur e bukur x2
Shkon e vjen si flutur x2

A po vjen me mue x2
Jeten me kalue x2

Ref...
Nusja e jone e bukur e bukur si hana x2
Shkon e vjen si zana x2

Nusja jone e bukur e bukur puntore x2
Djalin na e more e more perdore x2

Shkurte Fejza - A Po Vjen Me Mua

A po vjen me mua x2
Ne Drenice me shkue x2

Nusja jone e bukur e bukur x2
Shkon e vjen si flutur x2

A po vjen me mue x2
Ne Prishtin me shkue x2

Nusja jone e bukur puntore x2
Djali na e more e more perdore x2

A po vjen me mue x2
Ne Tirane me shkue x2

Nusja e jone e bukur si hana x2
Shkon e vjen si zana x2
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...