Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lori - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Te Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/06/2009

2009-06-24T21:38:48+00:00kiss my babe kiss my babe

Nuk te duhet limuzina
kur te dashuron bjondina
gjan ooo more gjan
ska orare per takime
jeta jote jeta ime
gjan o more gjan

dua dua duu dua dua duuu...
kiss my babe kiss my babe
dua dua duu all my love with you
fati qe u pam gjan o gjan.

Nuk te duhet limuzina
kur te dashuron bjondina
gjan ooo more gjan
kam nje femer te dorzuar
kam nje shpirt te perveluar
gjan o more gjan

dua dua duu dua dua duuu...
kiss my babe kiss my babe
dua dua duu all my love with you
fati qe u pam gjan o gjan.

dua dua duu dua dua duuu...
kiss my babe kiss my babe
dua dua duu all my love with you
fati qe u pam gjan o gjan. 3X


Ky tekst u dërgua nga Dita
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë