Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lori - Keng Gurbeti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keng Gurbeti".
3. Video është e këngës "Keng Gurbeti", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Keng Gurbeti  (Feat. Adnan Daci)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Adnan Daci

29/03/2012

2012-03-29T20:55:14+00:00mori couc e re me gjithe ato floke
o prej sevdajes tande lule
une sun dal ner shoke
une sun dal ner shoke e majro
shtatin sa ni plep
se me ka ardhun letra lule
une teshkoj ngurbet

ky kurbeti djalo hi le tbahet o
kjo sevdaja jote nuk harrohet o
kjo sevdaja djalo me keputi o
me ka djeg ne zemer si baruti o

une sun dal ner shoke e majro
shtatin si ni plep
bukurija jote lule
zemer me ka djeg
o me ka djeg ne zemer si kandili o
kam ra ne hall oj lule une i mjeri o

ky kurbeti djalo frik do shporret o
kjo sevdaja jote ma sshume shtohet o
kjo sevdja djalo me marriti o
me ka djeg ne zemer si qibriti o


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet