A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Lori
  • Te Shtunen Mbrema

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lori - Te Shtunen Mbrema


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Music:

Armend Rexhepagiqi

Lyrics:

Aida Baraku

Arrangement:

Florent Boshnjaku

Song from the album:

"Nuk Je Ti"

Participating in

Top Fest 7


mos i lini vajzat vetem te shtuneve mbrema mund te pikllohen e te dehen qdo kujt ti rrefehen edhe une dua shok nje viktim e ndal i them se amanet ia le ca fjal per nje djal e dua e dua i thuaj se e dua e dua e vuaj gezuar per te lenduar as motres as vellait nuk mund tia them keto gjera por zemren gjithkujt ia ha

te shtunen mbrema
mos i lini vajzat vetem te shtuneve mbrema mund te behen depresive sikur pamja ime ledhatoje gjurin tim nen tavolin mund te dukem e let por jam heroin le ta din e dua e dua i thuaj se e dua e dua e vuaj gezuar per te lenduar as motres as vellait nuk mund tia them keto gjera po zemren gjithkujt ia ha

te shtunen te shtunen mbrema
e dua e dua i thuaj se e dua e dua e vuaj gezuar per te lenduar as motres as vellait nuk mund tia them keto gjera po zemren gjithkujt ia ha

te shtunen mbrema kur vetem jam te shtunen mbrema


Lyrics submited by Llorena
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019