Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Jemi Harruar (Sot Edhe Ti Edhe Une) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Ku me dit sa vite un ty te kam pritur
Ku me dit sa endrra per ty i kam grisur
Me ne fund te shoh ty
Me tjetren ne krah
Gjitha keto mendime
Sa shume me kan vra

Ref. x2:
Sot edhe ti edhe un
Sot edhe ti edhe un jemi harruar.

Nuk ta fala zemren
Te me tradhetoje
Sa shume me genjeje
Thoje se me doje
Cdo njeri ne jete
Shkrun fatin e vet
Uroj me gjith shpirt ta kesh gjet vertete.

Ref. x2:
Sot edhe ti edhe un...
Sot edhe ti edhe un jemi harruar.


Ky tekst u dërgua nga  elizaLori Kaçka
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Lori - Jemi Harruar (Sot Edhe Ti Edhe Une)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi Harruar (Sot Edhe Ti Edhe Une)".
3. Video është e këngës "Jemi Harruar (Sot Edhe Ti Edhe Une)", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori Kaçka:


Komente 0