Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Mbetesh Pa U Martu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Të pelqen e të pelqej u morr vesh në fund
Se nana jote po na prish puntë
Sdi pse nana jote fare spo me don
jam shum e mirë ajo thot spo bon

Ti i thuaj nanës tande
Se un shumë të Du
Ajo për ty shum po zgjedh
Mbetshë pa u martu
Edhe diten edhe natën
N'ëndërr po të shoh
Pse nana jote për nuse sme do...(2x)her

Dje në rrugë më ndali vetë mtha me zë tvështir
Smuj met ba nuse djalin e kam tmirë
Sdi pse nana jote fare spo me don
jam shum e mirë ajo thot spo bon

Ti i thuaj nanës tande
Se un shumë të Du
Ajo për ty shum po zgjedh
Mbetshë pa u martu
Edhe diten edhe natën
N'ëndërr po të shoh
Pse nana jote për nuse sme do...(4x)her


Ky tekst u dërgua nga LauratiLori
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Lori - Mbetesh Pa U Martu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbetesh Pa U Martu".
3. Video është e këngës "Mbetesh Pa U Martu", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 2