Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Po Po Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

o i miri i dynjase
cdo kush don tmiren me pas
jeta eshte o helm e mjalte
mjer kur sdin tmiren me mbajt

ti me lujt e un me vujt
mos provo se nuk lejoj
nese din tmiren me rujt
as mashtrohem as tmashtroj

ref2X
po po eshte e vertet
se e mira kushton ne jete
kur e ke duhet me rujt
kur se ke duhet me vujt

o i miri i dynjase
cdo kush don tmiren me pas
jeta eshte o helm e mjalte
mjre kur sdin tmiren me mbajt

ti me lujt e un me vujt
mos provo se nuk lejoj
nese din tmiren me rujt
as mashtrohem as tmashtroj

ref2X
po po eshte e vertet
se e mira kushton njete
kur e ke duhet me rujt
kur se ke duhet me vujt

Ky tekst u dërgua nga Simpatikja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 02/11/2012


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0


Lori - Po Po
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Po".
3. Video është e këngës "Po Po", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.