Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - Tufa Tufa Zerdeli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tufa Tufa Zerdeli".
3. Video është e këngës "Tufa Tufa Zerdeli", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Tufa Tufa Zerdeli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Kalle Mjeshtër"

Komente

Asnjë Koment

18/06/2013

2013-06-18T19:51:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tufa Tufa Zerdeli" kënduar nga Lori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lori i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Myslym Lela. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ani tufa tufa
O mor zerdeli - e
Ani jena mbledh
O per syneti - e

Ani syneti
O ni zijafet
Ani po ban baba
O djalin synet

Ani syneti - e
Nona zijafet
Djalin e hasretit
Po ma bon synet

Do ti harxhon baba
Kret qka i ka ne xhep
Dukatet e qafes
Nena do ti shes

Ani mir se erdhet
O mori shoqni
Ani ju boft mire
Mezja me raki

Ani tufa tufa ...Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë