Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Thuaji Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

ka 3 Dit e net
qe nuk me therret
e un jam ok
ka 3 dit e net
qe tjetren e ke gjet
e un jam ok

ajo tash e tutje
qefin le ta bej
ajo le tduroj
deri ne mengjes
me shoqerin kenndoj
ok me shkooon

REF
o zemeR thuaji asaj
qe un nuk i kam faj
dritat e gjata le ti ndez
me ty
e le ti hap 2-pal sy

o zemer thuaji asaj
pa ty e lumtur jam
hallin e asaj veq un ja di
dhe falje qofshe ti
o zemer thuaji asaj.

Ka 3 Dit e net
qe nuk me therret
e un jam ok
ka 3 dit e net
qe tjetren e ke gjet
e un jam ok

ajo tash e tutje
qefin le ta bej
ajo le tduroj
deri ne mengjes
me shoqerin kenndoj
ok me shkooon

REF 2X
o zemer thuaji asaj
qe un nuk i kam faj
dritat e gjata le ti ndez
me ty e le ti hap 2-pal sy

o zemer thuaji asaj
pa ty e lumtur jam
hallin e asaj veq un ja di
dhe fal i qofshe ti
o zemer thuaji asaj


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Lori
Publikimi: 26/11/2013
Festivali: Musical-Fest 2013
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Lori - Thuaji Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuaji Asaj".
3. Video është e këngës "Thuaji Asaj", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0