Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - Ndahen Njerëzia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndahen Njerëzia".
3. Video është e këngës "Ndahen Njerëzia", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Ndahen Njerëzia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  26

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Bravo"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014

Komente

1 🔥

31/03/2014

2014-03-31T15:04:29+00:00zemra ime e ambel
ti me ishe dje,
por ndryshoi njerezia
sot i larget je.
Dhe une tu luta
mos ofendo,
nje dite kur nisesh,
me mirupafshim shkon.

Dashnia e andrrave te mia
shantohet,harxhohet sikur pija,
ndahen njerezia.
Dashnia qe mbaron keshtu se dija,
na sjell pranvere
ose fjale te keqija,
oh,ndahen njerezia
oh,ndahen njerezia.

edhe dicka
kerkova nga ti,
ne mes te pranveres
mos te ndahemi.
Kurseji lulet
dielli na pertrine,
cdo plag e zemres
duket ma e veshtire.

Dashnia e andrrave te mia
shantohet,harxhohet sikur pija,
ndahen njerezia.
Dashnia qe mbaron keshtu se dija,
na sjell pranvere
ose fjale te keqija,
oh,ndahen njerezia,
oh,ndahen njerezia.

Dashnia qe mbaron keshtu se dija,
na sjell pranvere
ose fjale te keqija,
oh,ndahen njerezia
oh,ndahen njerezia.

Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Video Produksioni: MAX Production

Ky tekst u dërgua nga Krenar Manaj
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet